Mobil Uygulamamızı Kullanın
Yemek Şöleni İçin Mobil Uygulamayı İndir
Yemek Şöleni Loader
Yemek Şöleni nedir?

Yemek Şöleni bulunduğunuz adrese internet üzerinden ekstra ücret ödemeden yemek siparişi verebileceğiniz online sipariş platformudur. Anlaşmalı restoranların menüsünden dilediğiniz ürünü sipariş etmek için sepetinize ürünü ekleyin, siparişinizin teslim edileceği adresi seçin, dilediğiniz mevcut ödeme yöntemini kullanarak siparişinizi oluşturun. Anında siparişinizi ilgili restorana iletelim. İşte bu kadar kolay.

Kredi kartımı kullanmadan sipariş verebiliyor muyum?

Yemek Şöleni üzerinden vereceğiniz siparişlerde nasıl ödeyeceğinizi seçmekte özgürsünüz. Anlaşmalı restoranların kullandığı aktif ödeme yöntemlerinden birini seçebilir ve siparişinizi ister kapınızda ister online ödeyebilirsiniz. Kredi kartınızı kullanmak zorunda değilsiniz.

Bilgilerim paylaşılıyor mu ?

Siparişlerinizin sorunsuz teslim edilebilmesi için vermiş olduğunuz sipariş sonrası firmaya siparişinizi iletirken gerekli olan iletişim bilgilerinizi de siparişiniz ile birlikte iletiriz. Olası adres bulunamaması veya diğer sorunlar için tarafınızla en kısa sürede iletişime geçilmesi için süreci bu şekilde yönetiyoruz.  Ayrıca sisteme kaydettiğiniz kişisel verilerinizin nasıl kullanıldığını buraya tıklayarak daha detaylı incleleyebilirsiniz. Gizlilik Politika'mıza da buraya tıklayarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Üye olmak zorunda mıyım?

Yemek Şöleni üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerde sisteme giriş yapmış olmanız gerekiyor. Ancak kullanıcı adı veya şifre oluşturmanıza gerek yok. Üyelik oluşturmak için cep telefonunuz bizim için yeterli, sipariş geçmişinizi ve sipariş sürecinin takip aşamalarını görüntüleyebilmeniz için giriş yapmanız gerekiyor. Bu sayede her sipariş vermek istediğinizde tekrar tekrar teslimat adresi belirtmek zorunda da kalmayacaksınız.

Telefon ile sipariş vermek mümkün mü?

Maalesef arama yöntemini kullanarak sipariş veremezsiniz. Zamandan tasarruf edebilmek ve siparişinizin en kısa sürede size ulaşabilmesi için mobil uygulamamız veya web sitemiz üzerinden siparişinizi online olarak vermeniz gerekli. Bu sayede ürünlerin fiyatları, mevcut olup olmadığı, restoranın çalışma saatleri ve ödeme yöntemi seçenekleri gibi bilgilere de kolayca ulaşabilirsiniz.