Mobil Uygulamamızı Kullanın
Yemek Şöleni İçin Mobil Uygulamayı İndir
Yemek Şöleni Loader
Masadan sipariş nedir?

Yemek Şöleni artık sadece evinize veya ofisinize yemek siparişi vermek için değil, eş ve dostlarınız ile gittiğiniz anlaşmalı iş yerlerinde siparişinizi masanıza isterken de yanınızda!

Anlaşmalı iş yerlerinde masanızda bulunan QR kodu telefonunuzun QR okuyucusu veya Yemek Şöleni mobil uygulamamızı kullanarak okutmanız halinde işletmenin menüsünü görüntüleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyip siparişinizi beklemeden masanıza isteyebilirsiniz.

Sipariş verebildiğiniz gibi sipariş özetinizi de takip edebilirsiniz.

QR Örneği;

Nasıl sipariş verebilirim? Süreç nasıl işliyor?

Öncelikle masanızda bulunan QR kodu mobil cihazınızdan Yemek Şöleni mobil uygulaması veya kendi QR okuyucunuz ile okutmalısınız.

Yemek Şöleni mobil uygulaması ile sipariş vermek için eğer uygulamada üye girişiniz yoksa öncelikle cep telefonunuzu kullanarak sisteme giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra QR kodu okutmak için uygulamamızda bulunan kamera simgesine tıklayıp QR kodu okutun. Karşınıza gelen menüden dilediğiniz ürünü seçip siparişi tamamlayın. 

Farklı QR okuyucular ile sipariş vermek için masanızda bulunan QR kodu okutun. Sizden açılan sayfada cep telefonunuzu istiyor olacağız, sipariş sürecinizi takip edebilmek ve sipariş özetlerinizi listeleyebilmek için telefon numaranıza ihtiyacımız var. Telefon numaranız ile birlikte sizden masadan sipariş sürecinde kullandığınız/kullanacağınız şifrenizi istiyor olacağız. Sistemi ilk defa kullanıyorsanız şifre bölümüne oluşturmak istediğiniz şifreyi yazın. Daha önce oluşturmuş olduğunuz şifreniz varsa oluşturduğunuz şifrenizi yazıp, sisteme giriş yapın. Giriş işleminizin gerçekleşmesiyle birlikte bulunduğunuz işletmenin menüsünü görüntüleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyip siparişinizi masanıza isteyebilirsiniz.

Masa rezervasyonu yapabiliyor muyum?

Hayır, sistem sadece masanıza sipariş vermenize imkan sağlıyor.

Online ödeme yapabiliyor muyum?

Şu an için online ödeme sistemi masadan sipariş sistemimizde kullanılamıyor.

Fiyatları kim belirliyor?

Menüde bulunan ürün fiyatları işletmenin kontrolündedir.

Telefonumu işletme görüyor mu?

Hayır, telefon numaranız sadece sipariş takibinizi gerçekleştirmek için kullanılıyor.

Hesabım askıya alınmış, ne yapabilirim?

Masadan sipariş sistemi işletmeler ve müşteriler için zamandan tasarruf etmek amacıyla hazırlandı. Süreci zorlaştıran veya sipariş sistemini kötüye kullanan kullanıcılar için kademeli olarak 1 haftalık kısıtlamalar uyguluyoruz.

3. kısıtlamanız ile birlikte hesabınız süresiz olarak kullanıma kapanır. Amacımızın zorlaştıran değil, kolaylaştıran olmak olduğunu da ayrıca hatırlatmak isteriz.